| sweet2dream a întrebat:

daca ati ramane undeva blocati cu actorul/actrita, cantaretul/cantareata etc. favorit/favorita ce ati face sau care e primul lucru pe care l-ati face? funda la cel mai cool raspuns.

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Aș da mâna cu el, i-aș cere un autograf și cred că aș deschide subiecte legate în general de muzică, l-aș întreba de influențele lui, ce l-a inspirat să facă muzică, ce planuri de viitor are și dacă mai e timp, hobby-uri și chestii de-astea. Visez cu ochii deschiși, nu?

| Dumnezău a răspuns:

Megan Fox, fa-mi blowjob-ul vietii mele! smug

| FallingRain a răspuns:

Ar trebui sa fim blocati intr-un lift in primul rand (nu spun cine este, te las sa te prinzi si daca nu te prinzi, n-are nimic :d). I-as spune ca mor de claustrofobie si as tine apasat pe butonul de alarma. Apoi dupa ce ar fi aproape omorat(a) de sunetul alarmei si m-ar convinge sa iau mana de pe buton. Apoi i-as spune sa ma ia in brate love struck ca daca nu urlu :d. Si dupa aceea, cand va veni cineva isi va da seama ca suntem acolo as zice ca mi se pare ca am auzit cum se sfasie o franghie de la lift si apoi le-as zice sa nu faca un pas ca urlu. Si tot asa pana cand mi s-ar face foame si i-as lasa sa ne scoata de acolo. Stiu ca la inceput acea persoana ma va uri dar apoi o sa-i treaca. Ce zici, e buna ideea?

| SoSecret a răspuns:

Nu prea sunt bun la engleza si e o trupa!