| 1993 a întrebat:

Daca cineva de pe forum a beneficiat de bursa,, invanteaza-ti viitorul" a fundatiei Dinu Patriciu, as vrea sa stiu daca, in cazul in care iti raman bani pe card, acestia iti sunt retrasi la sfarsitul anului scolar? mersi mult! pupici la toti:*:*:*

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Banii ramasi pe card pot fi retrasi de tine oricand.iti ia un comision de 1 euro pe fiecare luna.

| Luna_3662 a răspuns:

Buna! banii tai raman pe card si chiar daca se incheie anul scolar nu iti sunt retrasi. :*