| deny453 a întrebat:

Stie cineva care este termenul de depunere a dosarului pentru bursa privata Dinu Patriciu"Inventeaza-ti viitorul" pe anul scolar 2011-2012? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

In perioada 1 octombrie 2010 – 15 martie 2011, daca esti elev in una din clasele VIII-XII sau daca esti student in ciclul de licenta (dar nu esti in an terminal) si esti eligibil potrivit criteriilor de performanta si situatiei sociale precizate, iti poti depune candidatura pentru una dintre burse.