| Ornato a întrebat:

Buna, daca merg la cinema la filmul jujutsu kaisen 0, am voie sa inregistrez? adica patesc ceva daca inregistrez filmul?

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca te vede careva,ma refer cei de la cimena,te dau afara,nu ai voie sa fimezi,sa inregistrezi filmul ce ruleaza acolo.
Cei care o fac, o fac pe ascuns, cu camere mascate, ascunse.
Dar calitatea inregistrarii este f slaba, nu stiu cine se uita la inregistrari genul asta.
Lumea vad a inceput sa caute calitate in orice.

| Dismally a răspuns:

Teoretic nu ai voie dar nu vei pati nimic daca o faci. Totusi de ce vrei sa inregistrezi? Calitatea va fi foarte proasta, nu prea vad sensul, mai bine astepti putin si o sa-l gasesti pe internet.