| vasileparnaie a întrebat:

Ce rating dati la jujutsu kaisen domnilor si domnisoarelor?

Răspuns Câştigător
| MihaiIonut12364 a răspuns:

10/10

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Domn parnaie credeam ca esti mai matur, adica mai mare de ani, animewinking
nu auzisem de el pana nu m-am uitat la ce note are, destul de sus
nu am vazut niciun episod nici din naruto vreodata daca ma crezi!
dar cand eram copil am vazut ca asta se dadea pe TVR si anume dragon ball, faina animatie happy
in adolescenta am vazut cateva animeuri de astea mai scurte gen death note, elfen lied, genul asta mi-a placut!

| vasileparnaie explică (pentru Simpatic):

Da ce are frate daca ma uit? Sunt persoane si la 40 de ani care se uita la asa ceva

| Simpatic a răspuns (pentru vasileparnaie):

Nu are nimic man, am zis ca si eu m-am uitat in trecut
doar ca mie unul nu imi plac astea gen naruto
desigur ca fiecare urmareste ce ii place
salutwinking

| TOOL a răspuns:

E bomba, ia si citeste si manga ca merita.