| Biby a întrebat:

Daca o prietena de-a mea a blocat o persoana pe facebook cum o deblocheaza?

4 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

Mergi pe pagina de facebook a persoanei blocate, si in stanga sub poza parca, gasesti "Unblock". Click ala si gata happy

| Naspa6969 a răspuns:

Dai la pers. rexpectiva si dai Unblok sau ma rog.sau daca nu o stergi si ii ceri din nou ala de facebook si ggata s-a rezolvat totul...

| catalyn09 a răspuns:

Cum fac sa gasesc iar o persoana pe facebook daca am blocato iar acum nu imi mai apare?

| Taranu_Stefan_1974 a răspuns:

Da vreau sa o deblochez pe mirela nicoleta neagu