| BlackScribble a întrebat:

Dati`mi niste idei de poze artistice va roghappy
Ps:Am aparat semi-profesional (adica 28 milioane(bani vechi) )
Si mai am o intrebare:
As vrea sa imi pictez peretii in camera sau sa-i decorez cumva thinking Tinand cont si de aspectul camerei, si ca voi face poze acolo(sunt la scoala de arte la desen deci nu conteaza cat de greu e)
Funda la cel mai bun si la restul vot!

1 răspuns:
| WhiteWalker a răspuns:

Salut.Poze artistice...hmm cele mai misto sunt cele cu apusul soarelui sau cu reflexia a ceva ( a lunii de exemplu) in apa.Am facut si eu cateva poze din astea pentru. un concurs la scoala si le-a placut...
P.S. eu le-am modificat cu photoshop laughing