| AdiFCSB a întrebat:

dati`mi si mie niste jocuri pe pc care sa mearga si in retea si sa fie misto actiune, auto, curse sa ai be chestiile astea daca ma intelegeti sa mearga pe un : processor pentium 4 de 3.00ghz 1GB ram placa video 256mb... cele mai multe jocuri primeste funda si misto sa fiewinking mersi

Răspuns Câştigător
| pinciu a răspuns:

World of warcraft, warcraft, wwe(2011),haulin

3 răspunsuri:
| AdiFCSB explică:

Primesc pardon happy

| Moon4Lord a răspuns:

Nu te juca prostia aia de word of warcraft ala e joc de calculatoare slabe joaca-te Dragon Nest nr.1 word MMORPG action game xD site: dn.cherrycredits.com

| DanceParty a răspuns:

Sall eu tias recomanda un joc cu massini sau un joc lego:need for speed most watted sau lego star wars 2