| SweetButterfly93 a întrebat:

De ceva vreme imi place de un tip de la mine din scoala, dar habar n-am cum sa-l abordez, deoarece nici macar nu e in clasa cu mine si ma stie mai mult din vedere... Ce ma sfatuiti sa fac?sad

2 răspunsuri:
| Dan1989P a răspuns:

Buna! Saluta-l cand il vezi pe strada, invita-l la un suc astfel va puteti cunoaste mai bine si tu iti vei face o parere buna, rea, foarte buna sau foarte rea despre el. Abordeaza-l usor, incearca sa-l cunosti mai indeaproape.Mult succes!

| SabinaB a răspuns:

Cand il vezi salutal, intra in vorba cu el, si daca ai id-u sau facebook-u incearca sa vorbesti cu el mai mult, dar nu sa il sufoci, poate isi da seama ca il placi. bafta