| Zinv a întrebat:

Buna! Cum pot sa abordez o fata prin mesaje?
Ea este in clasa cu mine.
Ea stie ca o plac.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa nu o abordezi prin mesaje, mai ales daca iti este colega de clasa, ci direct, fata in fata, cu zambetul pe buze, politicos si dragut.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca este colegă de clasa cu tine de ce nu vorbesti cu ea direct nu prin mesaje, față in față cum se spune.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ti-ai dat raspunsul. Replicile le faci tu pe loc.
Oricum nu conteaza ce zici, conteaza doar daca te place si ea.

| Lauramee a răspuns:

Pai daca ai numarul ei, nu mai sta pe ganduri, da-i mesaj si spune-i cine esti si intreab-o ce face si etc

| RareshMircel a răspuns:

Părerea mea este că ar trebui să ții cont de cât timp vă cunoașteți și cât de bine vă înțelegeți. Așteaptă momentul potrivit pentru a îi da un mesaj cât se poate de sincer, în care să îi spui că o placi.
Acest moment potrivit va veni dupa petreceți mult timp împreună. Cel mai bun timp petrecut cu ea este în viața reală, nu prin mesaje.