| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU! Eu as dori sa practic un sport, dar nu pot depune prea mlt efort fizic din cauza dioptriilor prea mari.Imi puteti spune un sport la care sa nu alerg prea mult?

Răspuns Câştigător
| Flynn2001 a răspuns:

Ce zici sa mergi la patinoar sau la sala? Poti sa mergi cu bicicleta sau doar sa faci plimbari. Karate sau judo? Funda?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merci mult! Apreciez ajutorul tau! Chiar acum ma imbrac ca sa merg la patinoar!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti juca baschet intr-un cariucior cu rotile...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nesimtitule!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu inteleg, ai cerut un sport in care sa nu alergi prea mult si eu ti-am oferit o alternativa. Initial am vrut sa-ti recomand tirul sau trasul cu arcul, dar cu dioptriile tale poti omori pe cineva...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma enerva!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am sa nu...

| RoxiRox10 a răspuns:

Toate sporturile te solicita fizic big grin. daca vrei neaparat o activitate ai putea sa incerci sa faci exercitii de fitness, aerobic happy