| moonlight2134 a întrebat:

deci, este un baiat la care tin destul de mult. El este genul de baiat, hmm, elegant, foarte foarte misterios si cu o privire ce ma intimideaza, facandu-ma sa ma simt mica pe langa el, si are o cultura generala foarte vasta. Ne cunoastem de cativa ani buni, si ne intelegem bine, dar in atata timp parca am vorbit despre multe subiecte, si totusi imi era frica sa vorbesc cu el pentru ca eu nu stiu atatea lucruri cate stie el, si lasam amandoi balta subiectul la jumatatea discutiei. Este genul de baiat cu care as vrea sa pastrez legatura, pentru ca din toamna vom fi la facultate fiecare in alt oras si tin la el foarte mult, iar amintirile sunt multe si frumoase. Vreau sa am ce povesti mai multe cu el. Poate veti spune sa-mi infrunt frica si sa gasesc un subiect care-l intereseaza si sa pot mentine discutia, dar nu stiu exact cum sa fac, cum sa-l abordez mai exact. Am o oarecare frica. Vreun sfat? :-s

1 răspuns:
| Addmarius a răspuns:

Pai daca nu e GAY,ai rezolvat problema vezi daca e si el interesat de tine,sa stii cum sa procedezi mai departe, si daca da sigur o sa aveti de discutat, altceva din afara ''culturii lui generale''