| BlackCatGirl a întrebat:

Deci m-am gandit ca multi aveti probleme din cauza lu bloody mary aia asa ca vreau sa va ajut. Daca va e frica sa stati in baie de oglinzi nu puteti dormi etc. uitati ce sa faceti :
-in legatura cu baia si oglinzile, nu va uitati in oglinda pana nu putei spune nu ma tem de bloody m. si la baie stati mereu cu usa deschisa. In prima zi larg apoi o lasati doar crapata pana puteti sta cu ea inchisa atunci v-ati vindecat
As mai spune ce sa faceti dar nu are rost trimitetim un mesaj privat daca aveti alte probleme legata de asta.

3 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

Cat de tont sa fii ca sa iti fie frica de bloody marylaughingE ca si cand iti e frica de draculalaughing))))Copiilor de 5+ nu le e frica de blody mary, iar cei de sub 5 ani nu aud de ea pentru ca ea e o legeda americana, nu romana

| BlackCatGirl explică:

Zippy daca vezi un videoclip cu ea te vei speria. ca din povesti cu ea nici eu nu m-am speriat

| HappyDay a răspuns:

Cei aia?rolling on the floor)))))) bai voi sunteti dementi la minte frate.Va speriati de orice prostie pe care o spune un copchil sau da la televizor.ca si cand ar spune la stiri ca cade iar un satelit sau ce e ala si pica pe noirolling on the floor.Ba, a cazut?rolling on the floor))) nici n-am simtit.Ma,a venit sfarsitu lumii? NU! Dumnezeu inca ne mai tine in frau! Asta conteaza! Ca esti in viata! Nu toate prostiile care le spun ceilalti.De ex., eu am 11 anilaughing cam mica si o pr are tot 11.si avem un amic de 8 ani, andrei, si andrei are un pr de 7 ani care ne-a spus de unu branza ca cica e un medicc' care cica a omorat o fetita de 4 ani adica a electrocutat-o si i-a bagat cutitu in spate.rolling on the floor)))))) baaaaaaaaaaa esti prost maaa.crezi oriceeee! doamne...cat de copii...rolling on the floor cred tott cu blody mary blody cacary rolling on the floor) ba,alea sunt povesti maaaaaaaa sunteti dusi cu scufitaa happy ascultati ma o muzica si jucati-va un joc sau cititi o carte decat sa ascultati povesti de groaza etc. ca toate aceste povesti cica sunt realerolling on the floor. Baaa ma lasi! rolling on the floor daca cu adevarat crezi in Dumnezeu,El nu te va mai lasa cu impresia asta de speriat si visat noaptea. Daca te rogi, si te rogi calumea vreo saptamana si bei ceai in fiecare seara si citesti cate o carte in fiecare noapte (ma rog nu in fiecare noapte cate una, ci incepi una de luni si o termini duminika) da o carte calumea nu cu crime etc. si intr-o saptamana nu mai ai nimic.Deci.ai uitat tott!