| Georgyana98 a întrebat:

Bună, dieta cu compot de mere functioneaza?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La inceput posibil da o sa simti o stare de infometare non stop, daca chiar vrei sa slabesti trebuie sa stii unde esti, sasl calculezi imc greutate/inaltime apoi sa vezi daca chiar trebuie nu asa de capu tau isi poti face rau, daca vrei citeste aici http://ray25tm.blogspot.ro/p/sportalimentatiestil-de-viata-sanatos.html

| Wøodenpints a răspuns:

Habar nu am. Dar în mod sigur dieta cu "ieși naibii afară și mișcă-ți hoitul puturos dacă vrei săslăbești" funcționează garantat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mere.