| gdez a întrebat:

Buna dimiii. Aseara am incercat sa fac dragoste cu prietenul meu. Nu m.a penetrat cu penisul, s.a jucat cu degetul. Si a atins lichidul seminal inainte. Pot sa raman insarcinata doar prin penetrarea cu un deget atins de lichid?! Nu stiu ce veti intelege. Dar am mare nevoie de sfaturi.

4 răspunsuri:
| gdez explică:

Nu intelegeti. i.a curs un lichid din penis care contine spermatozoizi. plus ca sunt in perioada maxima de fertilitate

| AndyNuStiuHelpMe a răspuns:

Buna, nu sa stii ca nu ai cum sa ramaii insarcinata daca nu te-a penetrat cu penisuwinking
Funda!?

| bogdanmarica a răspuns:

NU AI CUM! CREDE-MA! doar cu spermatozoizii poti ramane insarcinata iar acestia vin din penis nu din deget!

| Daniel2020 a răspuns:

Stai linistitalaughing