| anonim_4396 a întrebat:

Am primit acest mesaj si nu stiu ce sa cred despre acesta persoana. Ma gandesc sa nu fie vreun hacker sau ceva periculos de pe intrenet. Pentru ca ceea ce mi-a scris in afara ca pare tradus cu "google translate" e si ciudat. De ce nu ar vrea sa vorbim aici? deci, ce parere aveti?
Lindabarger
Duminică, 16 Septembrie 2018, 9:09 pm
buna draga
Salut frumos să vă cunosc numele meu este Linda. Profilul dvs. m-a impresionat într-adevăr, trimiteți-mi un mesaj prin adresa mea de e-mail privată
(lindabarger17@gmail.com), ca să vă spun mai multe despre mine și să vă trimit pozele. Aștept cu nerăbdare să aud de la dvs.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

A scris multora de pe TPU exact ce ti-a scris si tie. Blocheaza acest user. Probabil incearca sa faca rost de adrese de email valide pentru spam.

| anonim_4396 explică (pentru SkyPilot):

Multumesc! Am incercat sa blochez aceasta persoana dar nu pot pentru ca deja TPU si-a facut treaba
Adica l-au suspendat!

1 răspuns: