| Maria7689 a întrebat:

Buna dimineata TPU voi credeti ca e adevarat ca daca te trezesti la ora 3; 33 inseamna ca se uita cineva la tine si ora aceasta este stranie? am auzit pe un site ca ora 3; 33 are semnficatia celui rau si se intampla lucruri paranormale, si ca e ora timpului mort! e adevarat? voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cei cu probleme psihice sau dereglari hormonale se trezesc la ora 3 in fiecare noapte, fara sa fie nimic paranormal, doar HORMONAL!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lool. Atât cred

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că nu.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu este adevarat nimic si nu are sens sa-ti pierzi timpul cu astfel de superstitii si povesti stupide.

| wildthing a răspuns:

Eu cred ca sunt bazaconii. Cand eram adolescent credeam ca daca se intampla sa ma uit la ceas la ora fixa, ma iubeste o gagica al carei nume incepe cu litera corespunzatoare ca ordine in alfabet cu acel numar (ora). Ei bine, nu mi s-a confirmat niciodata! laughing

| LordCristobal a răspuns:

Nu,nu e adevarat, sunt doar povesti de speriat copii.