| ~(●.●)...тαηуσσтzα...(●.●)~ a întrebat:

Buna din nou!
Dragi membri TPU, am vazut mai demult un film cu Selena Gomez : another cinderella story. Era un film de familie.
Siti cumva filme asemanatoare cu acela?
Daca da... va rog sa imi da-ti si mie un si-te de pe care sa le downloadez!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Xtina_8376 a răspuns:

"a cinderella story" cu hillary duff si chad michael murray este facut inainte de asta cu selena gomez si sincer mi-a placut mai mult tongue

| ~(●.●)...тαηуσσтzα...(●.●)~ explică:

Valy, scuza-ma dar eu vroiam alte filme asemanatoare cu acela, fiindca pe acela l-am vazuthappy

| ~(●.●)...тαηуσσтzα...(●.●)~ explică:

Xtina, poti sa imi dai si mie si-te`ul de unde il pot downloada free?
Te rogbatting eyelashes...
Fundita...