| Cristian0002 a întrebat:

Care mai stie filme in care joaca rolul principal Selena Gomez ,in afara de Another Cinderella Story si nu-mi dati prostii va rog !

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| delia1999 a răspuns:

Monte Carlo (2011) - Grace Trailer
The Muppets / Păpuşile Muppets (2011) Trailer
Ramona and Beezus (2010) - Beezus Trailer
Arthur et la vengeance de Maltazard / Arthur şi răzbunarea lui Maltazard (2009) - Sélénia Trailer
Princess Protection Program / Programul de protecţie al prinţeselor (2009) - Carter Mason / Prinţesa Mason Trailer
Another Cinderella Story / O altă cenuşăreasă modernă (2008) - Mary Trailer
Horton Hears a Who / Horton (2008) - Fiica primarului (voce) Trailer
Wizards of Waverly Place: The Movie / Wizards of Waverly Place: Filmul (2008) - Alex Russo Trailer
What's Stevie Thinking? (2007) - Stevie Sanchez
Wizards of Waverly Place / Magicienii din Waverly Place (2007) - Alex Russo
Brain Zapped (2006) - Emily Grace Garcia
Hannah Montana (2006) - Mikayla (3 episodes, 2007-2008) Trailer
The Suite Life of Zack and Cody / Zack si Cody, ce viaţă minunată! (2005) - Gwen (1 episode, 2006)
Walker, Texas Ranger: Trial by Fire / Testul final (2005) - Julie
Spy Kids 3-D: Game Over / Spy Kids 3-D: Sfârşitul jocului (2003) - Waterpark Girl
What Boys Want 2

| lavynya18 a răspuns:

Cauta pe net pe wikipedia ca iti da toate filmele si serialele in care a jucat