| sieupeaici1976 a întrebat:

Bună! Dintre facultățile de drept de la Iași, București, Brașov și Cluj unde nu se face sport?

2 răspunsuri:
| Allemando a răspuns:

Eu cred că la niciuna. Ți-o recomand, totuși, pe cea din Cluj, e cea mai bună din țară.

| catalin09023 a răspuns:

Salut,
Sportul e o materie (trebuie umplutura), cam la toate facultatile vei face. (Nu iti face griji, prin sport se intelege prezentarea la ora 30 de minute si statul pe banca).

UBB-ul e cea mai renumita, eu as zice sa alegi Clujul in drept. Mult succes!