| joselinadelynnesku a întrebat:

Buna, doresc si pe mine sa ma ajute orisicine. Nu am prieteni, am avut o fosta clasa extrem de toxica si n-am avut deloc, imi primeam bully (eram urata cei drept.) Acum am dat un test si m-a dus in alta clasa, facandu-mi un glow up, avand sperante mari. Am gasit o fata, ok, numai ca m-am uitat la alte fete "cool" si am stat cu ele, ignorand-o pe ea. Apoi o alta fata care voia sa ma bage in seama, la fel, am ignorat-o. Mai tarziu, au fost toxice si m-am decis sa ma indepartez de ele. Asa a fost! Apoi, nu mai am iar cu cine sta si simt ca aceasta clasa este toxica … rade mereu de mine. Am incercat sa ma apropii de ele, numai ca acum, karma, ele au prietene si nu ma mai baga in seama deloc. Nu ma simt integrata in clasa asta..va rog ajutati-ma. Multumesc

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu ce sa te ajutam?
Te-ai comportat nasol, iar lumea te evita. Sfarsit.
Tu esti aia toxica, egoista. Vrei doar sa iti fie tie bine, sa ai companie placuta. Despre compania pe care o oferi celorlalti, te doare la snitel.
Ajuta-te prin a vedea toti amicii egali. Nu e nimeni mai presus de nimeni. Oricine s-ar apropia de tine cu intentii ok, merita cel putin respect, amabilitate.
Nu mai alerga dupa popularitate, ca te vei impiedica iar.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu inteleg de ce le-ai ignorat.
Viata reala nu e ca in seriale, nu te vor astepta cu bratele deschise cand te intorci la ele, dupa ce le-ai ignorat pentru niste fete mai populare.