| Zmeura a întrebat:

Buna dragi priteni de pe TPU vreau sa va intreb ceva care au fost cele mai grele momente din viata voastra? cum ati trecut peste? cine va sprijinit?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

In mine gasesc mereu un sprijin.Sunt om pesimist dar care e inca ancorat in realitate.Incerc sa judec treburile la rece, si nimic nu ma irita mai tare decat sa fiu sacaita cu sfaturi inutile si vorbe dulciI don't want to see. Pot sa trec peste toate, important e cum trec.Cu capul sussmug

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Acum(daca vrei sa te uiti la intrebarile anterioare). mai e pana a trece peste.
cu sprijinitu...nu stiu. uneori imi sunt mai usoare momentle astea, apoi cad intr-o stare de plans si nu ma recunosc, nu ma intelege si ajuta nimeni. uneori.

| Nicoleta a răspuns:

De multe ori ( in ultimul timp) nu m-a intrebat nimeni ce-i cu viata meahee hee sau am gasit numai indiferenta la cei din jur ( adica nu erau dispusi)
Pe langa ajutorul din jur, cred ca cel mai important este sa stii sa treci singur si sa nu decazi.

| HBK a răspuns:

Oricat de pierdut ma simt la un moment dat... daca ai puterea sa ridici capul si sa privesti inainte totul nu ti se va mai parea asa grav. Ba din contra, o data cu trecerea timpului aproape ca uiti de problemele din trecut...Eu am trecut prin momente foarte grele si dureroase si cu toate astea sunt in continuare foarte optimist si increzator. Dar asta nu inseamna ca stau cu mainile in sold si astept sa mi se intample o minune.De multe ori, tu esti singura persoana care te poate ajuta.

| AnaBejenaru a răspuns:

Off. cel mai greu moment a fost cand am ramas fara gloss, si al meu are miros si gust de capsune si nu am mai gasit in momentul ala, si m-am simtit asaaaa de trista. si am trecut peste pentru ca ...AM CUMPARAT UNUL CU AROMA DE CIRESE SI ARATA SUPEEER