| iulia0514 a întrebat:

Bună dragilor!
Văzând ca nimeni nu zice nimic am decis sa întreb eu happy ca na ma omoară curiozitateahappy
Se mai votează userul anului?

33 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iulia TPU e pe rit vechi, va începe după anul nou pe rit vechi

| iulia0514 explică (pentru RAY):

Tot ce e posibil la asta nu m-am gândithappy

| RAY a răspuns (pentru iulia0514):

Te aștept vineri in centru e concert sârbesc

| iulia0514 explică (pentru RAY):

Super dar la noi e zi de lucru sad

| RAY a răspuns (pentru iulia0514):

Seara ai liber

| iulia0514 explică (pentru RAY):

Da de la 19 și sincer nu prea ma încumet sa conduc câteva ore pe timp de noapte cu copilul după minesad

| RAY a răspuns (pentru iulia0514):

Eu glumeam, eu am ieșit de Revel pentru artifici

| iulia0514 explică (pentru RAY):

Chiar am fi mers dacă am fi fost liberi, ne plac evenimentele de genul asta!

| RAY a răspuns (pentru iulia0514):

Ești extrovertită

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prin februarie probabil.

| iulia0514 explică (pentru suntserios):

Anul trecut a început pe la sfârșitul lunii decembrie și de aceea am întrebathappy

| suntserios a răspuns (pentru iulia0514):

Adminii de pe TPU sunt defazați cu vreo câteva luni în ultimă perioada.

| iulia0514 explică (pentru suntserios):

Asta e încep anul mai târziuhappy
Oricum sper sa câștige o persoana care chiar merita!

| iulia0514 explică (pentru Fatamuntilor):

Știam ca au fost ceva discuții prin decembrie 2022 dar știu ca titlul s-a acordat mult mai târziu!

| Fatamuntilor a răspuns:

Anul trecut a fost prin februarie!
si au fost discutii din astea.
Admina a tacut malc cand am intrebat-o despre asta! Am intrebat-o daca Mosul aduce titlul de Userul Anului.A zis ca Mosul e ocupat cu cadourile, dar sunt sperante!

| suntserios a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ce e drept nu prea mai avem ce vota. Pe Violetta?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru suntserios):

Asta discutam cu cineva in particular acum cateva minute

| iulia0514 explică (pentru suntserios):

Avem 4 opțiuni totuși happy

| suntserios a răspuns (pentru iulia0514):

?

| iulia0514 explică (pentru suntserios):

Dario/Fata munților/ Cristi202/ SAdrian!
Am ales dintre cei mai vechi membrii pentru ca nu ar fi corect sa câștige cineva care e membru de doar câteva luni! Ar mai fi și Violeta dar la ce răspunsuri da uneori nu ar merita!

| suntserios a răspuns (pentru iulia0514):

SAdrian a castigat odata nu mai are voie

| iulia0514 explică (pentru suntserios):

Atunci tu happy
Acum sa câștige cine merita deși am impresia ca o sa câștige Cristi din București s-au Marius222222 =) (cred că am pus prea mulți de 2)

| suntserios a răspuns (pentru iulia0514):

Hai ma, cum sa castige sau cum sa fie propus CristiDinBucuresti cand el nu stie sa raspunda altceva decat

"ce ai nevoie de masina, vrei sa faci accident si pe urma sa platesti toata viata si sa ajungi boschetar?"
"ce ai nevoie de credit, vrei sa iti ia banca sa si sa ajunge boschetar?"
"ce ai nevoie de telefon de 1000 lei, de unde ai tu banii aia, te ai imprumut? vezi ca o sa vina banca sa iti ia casa si o sa ajungi boischetar?"
"de ce vrei sa pleci in vacanta, de unde ai tu bani de vacanta? cine isi permite 2000 lei pentru o vacanta."

sau daca raspunde unei fete care intreaba cat e 1+1 tot ce stie CristidDinB sa zica e... "da tu cati ani ai fata?"

| suntserios a răspuns (pentru iulia0514):

Nici eu nu pot sa mai castig,

Eu i-as da an de an premiul lui Ioandelasal daca s-ar putea si gata

| iulia0514 explică (pentru suntserios):

[sau daca raspunde unei fete care intreaba cat e 1+1 tot ce stie CristidDinB sa zica e... "da tu cati ani ai fata?" ] Și după le abordează în privat și-le cere numărul de telefon laughing
Ai uitat-o pe aia cu "de ce îți trebuie ți-e sex ca sexul se face doar după căsătorie " S-au daca cineva întreabă ceva despre o carte răspunsul lui e " nu mai citi porcăriile alea că-ți umplu capul de prosti singura carte care trebuie tu sa o citești e Biblia"
P.S eram sarcastica când am nominalizat ultimele 2 specimenelaughing

| iulia0514 explică (pentru suntserios):

Chiar ar merita!

| suntserios a răspuns (pentru iulia0514):

Am simtit nevoie sa las scris despre Cristi in caz ca mai citeste lumea pe aici

| iulia0514 explică (pentru suntserios):

Oricum cred ca majoritatea îl știu de aceea prefera sa abordeze fete care sunt mai noi pe aici mai ales minore!

| VoidEternal a răspuns (pentru iulia0514):

Nu are cum să câștige cineva care e membru de câteva luni. Trebuie sa aibă minumum 50 de răspunsuri în fiecare lună a anului, parca.

Also, vechimea doar de dragul vechimei nu ar trebui sa fie un criteriu, pentru că nu înseamnă nimic din punctul de vedere al calității răspunsurilor.

| iulia0514 explică (pentru VoidEternal):

Are cum sa câștige dacă răspunde zilnic la întrebări timp de 6 luni! Ideea este ca ar trebui să câștige cineva care chiar merita și totuși e activ de mai mult timp și da răspunsuri ok cum era Floarea-soarelui26 s-au Ioansesal etc

| Fatamuntilor a răspuns (pentru iulia0514):

Sa nu uitam nici de jignirile aduse de Cristinel useriloor sau de unele raspunsuri neconforme/eronate. Oricum editorii cercteaza activitatea userilor eligibili.Sau de intrebarile legate de pantofii cu toc(isi stege mereu intrebarile)

| iulia0514 explică (pentru Fatamuntilor):

Cum sa uitam de asa ceva =) oricum o luăm Cristinel e pe primul loc la jigniri și întrebări despre pantofii cu toc happy