| Tσχץ a întrebat:

Dupa ce se va termina Naruto Shippuden v'a aparea alt sezon? K asa ar fi normal, sa apara continuarea cand Naruto v'a fhi Hokaghe si ei adultzi. Mai ales ca Naruto este cel mai popular si mai iubit anime. O sa apara, si cum se va numi? Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| tabittha a răspuns:

Din cate stiu eu creatorul acestui anime a declarat ca Naruto va continua atat timp cat va fi el in viata. Acum nu stiu daca a glumit sau nu, dar la cum se lungeste animeul in ultima perioada, e foarte posibil. Gandeste-te ca nici macar nu a inceput marele razboi, care cu siguranta se va desfasura pe parcursul unui an de al nostru, asa ca fii linistit Naruto este departe de a se termina in viitorul apropiat.