| ILoveMoon a întrebat:

Credeti ca va aparea seria Naruto Akippuden? continuarea la shippuden?

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Asa am auzit, dar nu este nimic sigur. Eu sper sa fie continuarea pentru ca este anime-ul meu preferat.

| annahandball a răspuns:

Cred ca am raspuns la intrebarea astea de multe ori. Deci sa vedem:
1.Kishimoto(creatorul Naruto Manga) nu a pomenit nimic de acesta continuare a anime-ului si plus ca nici nu a schimbat manga.(beniz desenate alb-negru japoneze dupa care se fac anime-urlie).
2.Naruto Shippuden este foarte in urma fata de Naruto Manga dupa cum cred ca ai vazut. Deci seria asta va mai dura mult de acum incolo.
Deci cum poti vedea acest lucru ramane in momentul de fata doar un zvon pornit de fani. Va trebuie sa mai asteptam pana la terminare animeului Naruto Shippuden sa vedem daca acest zvon este adevarat. P.S Chiar daca au aprut niste imagini pe net acestea pot fi facute de fani.

Răspuns utilizator avertizat
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Dupa mine da.si as vrea moooltttt

| McGaden a răspuns:

Va fi oar dupa ce se termina shippuuden