| ralucutza_2655 a întrebat:

Buna e ce imi intarzie menstruatia asa de mult? trebuia acum 1 saptamana sa imi vina insa nu mi-a venit nu am avut contacte sexuale] -am gandit ca poate sa imi intarzie deoarece este cam a 7 oara de cand imi vine deci sunt abia la inceput nsa ma cam speriu! voi ce credeti?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal in primii 2 ani de la venirea primei menstruatii. Nu te ingrijora.

| ioana_5584 a răspuns:

Nu e motiv de teama. cel mai bine ar fi sa consulti un medic.se intampla la multe fete sa le intarzie chiar si mai mult de o saptamanawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu ai vrea sa faci un pompino asa cu miere de albine