| lemnuc a întrebat:

Buna, este cineva pe aici care vine periodic din Moldova in Romania?

5 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Ai iesit la racolat transportatori de tigari? rolling on the floor

| lemnuc explică (pentru JicaContra):

Nu. vreau sa aduc niste medicamente, pe care nu le gasesc in Romania.....Sti pe careva deci, sau...

| JicaContra a răspuns (pentru lemnuc):

Nu, nu stiu, faceam un pic misto pentru ca daca la o intrebare nu se raspunde in prima ora, rar mai primeste raspuns, imi pare rau ca nu pot sa te ajut

TOTUSI, poti sa spui ce medicamente? eventual ce substante active, poate gasesti si aici medicamente echivalente

| lemnuc explică (pentru JicaContra):

Papaverina fiole

| JicaContra a răspuns (pentru lemnuc):

Https://www.google.com/search?q=Papaverina+fiole
fiole mai greu in RO, dar comprimate vad ca sunt:
https://www.catena.ro/......primate-ar