| Anonim1234567899999 a întrebat:

eu si 3 prietene de-ale mele ne-am inscris intr-un festival ce are ca tema" cartea preferata". Am ales sa facem despre Ciresarii deoarece mi-au placut ENORM. Trebuie sa fim cat mai inovative, deci, cu toate ca ne-am gandit la multe lucruri gen macheta castelului, majoritatea le vom realiza, dar avem nevoie de idei. Aveti? si. din curiozitate: cum vi se pare cartea?
Cele mai ingenioase idei si cele mai speciale pareri vor primi foondoi+votwinking!

2 răspunsuri:
| Danyel_1914 a răspuns:

Am inceput sa citesc cartea si dupa trebuie pagini m-am plictisit de ea deci nu imi place sincer

| Anonim1234567899999 explică:

Ei bine, tuturor(inclusiv mie) ni s-a parut plictisitoare la inceput deoarece sunt mult descrieri dar dupa primul capitol sau al doilea/treilea devine fffffffffffffffoarte interesanta!winking