| anonim_4396 a întrebat:

eu sunt bruneta-castanie si as vrea sa-mi fac niste suvite blonde. de fapt nu niste, as vrea sa-mi fac multe. la salon. si stiu ca multi o sa spuneti are acolo catalog ca m-am dus in mai multe locuri si au niste cataloage vai d ecapu lor nu gasesti nimic care sati placa. asa ca va rog imi dati si mie niste poze cu par brunet cu multe suvite blonde (asa de multe incat sa nu se inteleaga daca parul e blond cu suvite brunete sau e brunet cu suvite blonde) ah si suvitele sa fie blonde dar mai multe nuante. si daca aveti si poze/site-uri cu blonde (diferite nuante). ast rasp. multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| trisha a răspuns:

Pentru asta tasteaza si tu pe google la categoria imagini "suvite blonde" si o sa gasesti destule raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@trisha daca gaseam ce vreau nu mai intrebam nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna cf uhhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si eu sunt in aceeasi situatie.culoarea parului meu este saten inchis sh vreau sa'mi fac niste suvite blonde. da' no stiu daca mi'ar sta bine.culoarea ochilor mei este negru-caprui inchis.sh tenul mediu-ciocolatiu(gen vanessa hudgens)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi plac suvitele blonde in general de fapt nu-mi plac blondele(sunt niste spalacite)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer si eu as vrea niste raspunsuri. eu vreau sa imi fac parul blond si apoi sa imi fac suvite brunete dar doar la varfuri