| lalalala25 a întrebat:

Heei,TPU. Ajuta ti ma cu o parere.As vrea sa imi fac suvite blonde, cum a avut Jennifer Lopez.Dar am culoarea pielii aproximativ ca Antonia.Credeti ca iti va sta bine? Nu vreau blondul acela deschis,ci multe suvite, in nuante diferite de blond mai inchis. Puteti sa mi dati si niste link uri cu poze de genul? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| onix33 a răspuns:

Ce vrei tu se numeste "ombre hair" sau "blond in degrade". Da un search pe Google dupa astea si o sa gasesti o multime de pozewinking