| adellina a întrebat:

Eu sunt din jud Hunedoara si cand termin liceul vreau sa dau in Timisoara la Medicinahappy. Am inteles ca se da examen de admitere din biologie si chimie organica, iar media de la bac si a claselor 9-12 nu se ia in considerarestraight face. Ce nota trebuie sa iau pentru a intra la buget?

Cei care sunteti din Timisoara imi puteti spune mai multe despre aceasta facultate?

Ms:*

2 răspunsuri:
| octavianpas a răspuns:

Trebuie sa intrebi la secretariatul facultatii si primesti cel mai sigur raspuns.

| m_6429 a răspuns:

Eu stiam ca in jur de 9, 30.
Poti suna pentru un raspuns sigur.
Universitatea de Medicina si Farmacie "Victor Babes" din Timisoara Adresa: Piata Eftimie Murgu nr. 2, Timisoara, Timis
Telefon: 0256-29. 33. 89
Fax: 0256-49. 06. 26