| PuffAndreea a întrebat:

eu sunt fotografa. Dar nu specialista! Dar as vrea sa imi personalizez pozele big grin si am fost acum la un majorat si vrea sa pun pe fiecare poza numele meu happy este vreun program care sa le fac mai repede?

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Http://www.photoshop.com/tools
Photoshop Express Editor
Nu necesită înregistrare

| BiuL a răspuns:

Cauta pe google "add watermark" si o sa gasesti site-uri care te lasa sa adaugi gratuit watermarkul ala pe pozele tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://i.imgur.com/LHO3UXV.jpg

Doar pentru că deţii un aparat de fotografiat şi-l foloseşti la anumite evenimente din viaţa colegilor tăi nu-ţi conferă titulatura de "fotograf". Şi dacă vrei să devii o specialistă, obişnuieşte-te să nu "pătezi" cu semnătura ta fotografiile pe care le faci la diverse evenimente unde cei sărbătoriţi vor avea nevoie de pozele respective pentru tot restul vieţii.