| peda73 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti cum pot sa personalizez pozele din calculator, daca exista un program anume.Am vazut de exemplu poza unui prieten pusa ca afis pe un autocar, sau pe toata lungimea unui bloc, sau un artist celebru avea in mana poza lui etc.Va multumesc anticipat si va doresc o zi buna!

Răspuns Câştigător
| anyshor a răspuns:

Pizap, photoshop, photoscape, gimp, photoinstrument... etc. sper ca ti-am fost de ajutor :*...

2 răspunsuri:
| MikidutzaEdy a răspuns:

Salut pai exista multe programe sa personalizezi pozele:gimp 2, photoscape...etc dar eu cel mai mult folosesc gimp:pot sami colorez ochi, sa ma fac muschilos, sa imi iau poza si sa ma pun langa turnul efel.etc...funda:*plzzzz

| Ciocanel_Stefan_1989 a răspuns:

Incearca sa instalezi photoshop sau daca nu vrei sa instalezi poti gratis fara sa fie necesar sa instalezi incearca pizap