| Ursachi_Cristina_1994 a întrebat:

Buna fac parte din consiliul elevilor si mi s-a dat o tema adica Saptamina elevului. Dati-mi si mie niste idei de activitati

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca ar trebui sa discuti tema asta, cu colegii tai din scoala?
Ce treaba avem noi, cu ce se intampla la voi in scoala?!
Ideile le iei de la colegii tai, care stiu exact ce probleme si ce nevoi sunt acolo si ce ai putea aduce in discutie, pentru tema primita.

| Ursachi_Cristina_1994 explică (pentru Violleta2022):

Da
Dar fiecare trebuie sa aduca idei si le discutam apoi le unim.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ursachi_Cristina_1994):

Discuta cu parintii ati atunci, sau prietenele tale, ori pune-ti mintea la contributie daca esti un copil inteligent, nu da fuga pe internet sa-i rogi pe altii sa gandeasca pentru tine.
Este jenant, mai ales ca te vrei desteapta si tu cauti ajutor pe forumuri. Daca colegii tai te vad cu intrebarea asta pe forum, s-a dus presedentia ta!