| MisteriuosGirl a întrebat:

fac si eu un sondaj. de care dintre urmatoarele va place mai mult si de ce. acestea sunt: Bella Swan(Twilight) si Elene Gilbert(The Vampire Diaries)

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Pot sa ma laud ca sunt o "mini-fana" a filmelor din seria Twilight, le-am vazut pe toate pana acum, si astept sa iasa urmatorul prin toamna in Octombrie daca nu ma insel. Deci, din cat reiese de mai sus, as vota pentru Bella Swan, mi se pare genul meu de tipa, in realitate mai nonconformista, care nu vrea sa iasa in evidenta, si pe care o intereseaza doar de familie si persoana de langa ea(in cazul filmului, iubitul), pentru care ar fi in stare sa faca absolut orice. Cu "The vampire diaries" nu prea m-am omorat, m-am uitat putin la film dar tot Twilightul mi se pare mai interesant. Care e parerea ta?

1 răspuns:
| MisteriuosGirl explică:

Pai mie imi plac amandoua, tocmai de aceea nu pot sa aleg. in plus, sunt destule de diferite avand in vedere ca puterile vampiresti difera foarte mult. iti multumesc de parere