| MisteriuosGirl a întrebat:

fac un sondaj: care din urmatoarele va place mai mult si de ce. fetele sunt Bella Swan din Twilight sau Elene Gilbert din The Vampire Diaries. multumesc

11 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui...
Bella!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bella Tembela din Twilight love struck

| Decebal a răspuns:

Elene Gilbert din The Vampire Diaries happy

| twilightt a răspuns:

Bella swan logic!

| Millis a răspuns:

Bella Swan, nu ca nu-mi place TVD dar imi place mai mult Twilight.

| KittyKit a răspuns:

Elena Gilbert, clar love strucklove strucklove struck

| MisteriuosGirl explică:

Va multumesc tuturori pentru pareri si va apreciez raspunsurile. rezultatul a fost urmatorul: pe acest site incredibil Bella Swan a obtinut 3 voturi, iar Elena Gilbert 4 voturi. Cat despre minunatele fete de pe lady popular, ele au votat astfel: Bella Swan 7 voturi, iar Elena Gilbert 4 voturi

| anonim_4396 a răspuns (pentru MisteriuosGirl):

Taci ca ma loghez acum de pe inca 3-4 conturi si-ti fac pe plac! rolling on the floor

| Epiico a răspuns:

Bag PULA in cwrtin stweart adormita aia ce draq ia da sperma branzosu ala prea mult pe fata dea adormito asa ce dracu o avea aia ea pe zi o tina de VIAGRA
CWRTIN STWEART =BELLA SWAN
P.S: Twilight e cel mai praf filme ce e akl numai pupaturi sarutari si cckt-ur din astea nu-i ceva actiune pe akl akl ma car un stop ca in EP3 in tot filmu ala doar unu ai da un PUMN lu unu
deci e foarte jalnic

| twilightt a răspuns (pentru Epiico):

Esti cu capu rau esti baiat nu se vede cum sa nu iti placa twilight e cel mai tare film!

| CaineleMagic a răspuns:

Nu ai ce cauta in categoria asta.