| criss7784 a întrebat:

Fani Naruto Shippuden. Ati vazut filmul 5 Prison Blood? Ce parere aveti de spre el? Va placut?

13 răspunsuri:
| AnthRock a răspuns:

Sunt mare fan naruto shippuden, am vazut 278 episoade din serial..si am drawinguri cu toate personajele... astept un raspuns cu lnkul..si atuci pot raspunde...
PS: Sper sa te ajute...

| criss7784 explică (pentru AnthRock):

Ai vazut tot Naruto care are 220 de episoade si ai acum te uiti la Naruto Shippuden din care ai vazut 58 de epidoade. Esti la Naruto Shippuden episodul 58?(278-220=58)
Dupa ce ajungi la episodul actual de saptamana asta dica 261 poti citi si manga care e mai inaintata dar mai ai pana atunci ca mai sunt multe episoade pana la episodul 261. Oricum e foarte frumos actiune.Batalia cu Pain o sa fie cea mai frumoasa, dar dupa ea o sa gabe multe fillere cu amintiri de cand erau ei mai mici si altele.
Eu sunt la zi si cu episoadele si cu manga si ii foarte frumos.
Ai scris ca estepti un raspuns cu linkul ...ma gandesc ca te referi la un link unde poti vedea filmul
http://anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/naruto-shippuden-movie-5.php
cateodata nu merge da un refresh si isi revine

| AnthRock a răspuns (pentru criss7784):

Mersi pentru likn.La alte animeuri te mai uititi? Eu sun "la zi" (PE ANIMAX)Cu Soul Eater, Bleach SI Naruto)DACA IMI POTI LASA EMAILUL... VB MAI MULT

| criss7784 explică (pentru AnthRock):

Sunt la zi si cu Bleach pe net tot ce apare pe saptamna manga si anime doar ca anime nu mai este pe net (au luat o pauza fiinda animeu ajingea manga si de asta, cred unii zis ca n-o sa mai fie, dar eu nu cred) si Naruto Shippuden. Am vrut sa ma uit si la One Piece dar nu imi prea place...

| AnthRock a răspuns (pentru criss7784):

Am vazut Pirson Blood e... NO comment.Mersi pentru likn!

| criss7784 explică (pentru AnthRock):

Cu placere

| ayase a răspuns (pentru criss7784):

Cate filme sunt pana acum?
Adica eu am vazut pe net un filmulet care spune ceva despre Hinata cu o personalitate schimbata; sau despre Sasuke care poarta bijuterii si alte chestii de genu. Uite: http://www.youtube.com/......ttp?/watch daca stii engleza nu-ti va fi greu sa intelegi ce spune :D

| criss7784 explică (pentru ayase):

Eu am vazut toate filmele adica:
Din Naruto sunt 3 :
Naruto movie 1 – Ninja Clash in the Land of Snow
Naruto movie 2 – Legend of the Stone of Gelel
Naruto movie 3 – Guardians of the Crescent Moon Kingdom

Si din Naruto Shippuden care sunt 5
Naruto Shippuuden Movie 1 – Naruto Hurricane Chronicles
Naruto Shippuuden Movie 2 – Bonds
Naruto Shippuuden movie 3 – The Successor of the Fire’s Will
Naruto Shippuuden Movie 4 – The Lost Tower
Naruto Shippuden Movie 5 Blood Prison
Si o sa urmeze si 6 NS: Road to Ninja
le-am vazut toate si te asigur ca nimic din ce a zis cel care a facut video nu s-a intamplat in vreunul si NICI NU SE VA INTAMPLA.
Deci e o prostie, josnic. Este ceva ce si-a imaginat el nu stiu dar asta nu se va intampla "Sasuke a seems to be a playboy..."hai sa fim seriosi. Josnic din nou.
Probabil nu ce zice el este ceva nu stiu gandit, realizat, imaginat de el, o creatie proprie dar asa ceva nu exista in realitate.
Nu mai asculta toate prostile ca nu sunt adevarate mai bine uitate si la Naruto/ Naruto Shippuden pentru ca daca te-ai uitat si cunosti personajele iti poti da seama ca se zice el nu e adevarat.

| ayase a răspuns (pentru criss7784):

Mersi! Poti sa-mi dai un link -daca exista- cu secvente din ce va fi in ultimul film big grin Filmele au vreo legatura cu anime-ul sau cu manga?
BTW:Am vazut tot Naruto si acum sunt la Naruto Shippuuden la ep 265.

| criss7784 explică (pentru ayase):

Filmele nu au legatura cu animeuri-le.
Ultimul film 6 v-a aparea numai pe la anul in Japonia a aparut, dar la noi v-a aparea peste un an aproximativ. Acum cateva saptamani a aparut 5 Prison Blood care in Japonia a aparut anul trecut. Dureaza asa mult probabil din cauza ca trebuie sa se lanseze la ei, apoi trebuie sa il puna pe net site-urile noastre sa il traduca in engleza si apoi romana deci dureaza.
Din filmul 6 sunt urmatoarele trailere:
http://www.crunchyroll.com/......a-trailers
Asta va avea legatura cu manga si anime-ul pentru ca este cu tobi si planul Ochiul Luni si Naruto care se bate cu el
Te poti uita la 5 care o aparut de curand ca ii foarte fain si la celelalte.
Si eu sunt la zi cu manga si episoadele

| ayase a răspuns (pentru criss7784):

Mersiiiiiiiiii! :X :X
Manga nu citesc; dar cam pe la ce capitol se intampla ce e acum in anime, ca poate ma apuc si eu? Am vrut sa citec de la iceput dar primele volume nu sunt decat in engleza si mi-e lene sa le citesc asa :''>

| criss7784 explică (pentru ayase):

Poti sa incepi de la 521 ca este cu Zabuza si Haku, dar cei 7 Spadasini apar prin 523.Pe aici pe undeva e si anime-ul cu episoadele.
Eu am inceput sa citesc manga dupa ce am ajuns la zi cu episoadele nu am citit de la inceput, fiindca trebuia sa astept o saptamana sa apara episod am inceput manga dar am terminat de citit si manga si acum astept sa iasa amandoua big grin. Ultimul capitol din manga este 588 asa ca poti sa citesti ca sunt destul de multe.Eu le citesc pe Shinobi-Fansub.Nu sunt toate dar apar la timp in fiecare saptamana, iar episoadele le vad pe anime. kage ca se vad mai bine decat pe shinobi.

| ayase a răspuns (pentru criss7784):

Thx! big grin kiss