| VoiceWithin a întrebat:

Buna!
Hmm. vreau sa fac cadou mie si unei prietene apropiate un lant cu " forever ".Am tot cautat pe net de unde sa fac comanda, ca prin magazine nu am gasit... Si nu gasesc de niciun fel...
Modelul acesta l-as vrea :
file:///D:/My%20Documents/My%20Pictures/Gothic%20...x/ds cn3267.jpg

Daca stiti vreun site cu lanturi de genul acesta sa ma ajutati si pe mine.Va multumesc din suflet!

1 răspuns:
| Smile932 a răspuns:

Http://www.fungift.ro/magazin-online-cadouri/index.html. Nu am gasit, dar sper ca siteul de mai sus sa te ajute!:*