| TDGMeebu a întrebat:

Imi poate spune cineva cum sa instalez Photoshop? L`am downloadat si imi apare intr-o arhiva happy. Apoi, nu mai stiu happy. Pute`ti sa`mi spuneti ce sa fac? Mersi kiss

3 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Photoshop, cred ca e ala demo sau ceva de genu, ca ala original...neahhappy

Nu am descarcat dp netbatting eyelashes, ca sa-ti zicsad sorry:*

| Catalion a răspuns:

Descarca programul de aici: http://www.mediafire.com/? ngiyjzwwjnz
E un link de la vechiul meu site, care acum nu mai exista. E portabil si are deja licenta pusa, asa ca tot ce trebuie sa faci e sa-l dezarhivezi unde vrei si il poti folosi. Nu e nevoie de instalare.

| Florin_3378 a răspuns:

Ce Arhiva iti apare? [RAR] daca arhiva arata ceva de genu niste carti una peste alata atunci dai dublu click pe ea /dai la extract to/selectezi unde vrei sa dezarhivezi si dai OK, dupa ce gata de dezarhivat, intrin in folderul unde i-ai dat sa dezarhiveze si ii dai dublu click pe setup, daca nu reusesti uncle_gogu16 sunt dispus sa te ajut, sper sa iti fie de ajutor raspunsul meu