| sweetys a întrebat:

Bună! Imi puteti recomanda cateva vinuri demiseci. M-am saturat sa aud de Cotnari, Recaș, Beciu domnesc. Vreau sa incerc si altceva, dar pe cine intreb doar pe astea la stie.

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Purcari.Segarcea.vin demisec de acolo.Calitate garantată. Recaș idem.De la gama Regno in sus

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Alb / Rosu?

| sweetys explică (pentru aditimus):

Nu conteaza, vin sa fie?

| aditimus a răspuns (pentru sweetys):

Purcari.Segarcea.vin demisec de acolo.Calitate garantată. Recaș idem.De la gama Regno in sus

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Nu Mai bea alcool -_- nu-ți face nimic bine și nici sănătos nu este o sa ai probleme cu sănătatea și poți deveni dependent de alcool și nu o sa mai poți scapă dupăia nu-ți irosi bani și nu-ți mai distruge sănătate cu așa ceva nu merită să-ți distrugi sănătate și bani pe băutură.

| sweetys explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Mulțumesc pentru grija, stiu cat de nociv este, plus ca nu am o toleranta mare nici la alcool indiferent daca e vin sau bere, si nu am ajuns la nivelul sa beau in fiecare zi, nici macar in fiecare luna. Dar vreau ca atunci cand am ocazia sa fie altceva.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru sweetys):

Bine cum dorești inima ta si sufletul tăuhappy