| iLovedYou96 a întrebat:

Imi spuneti va rog de unde pot cumpara lucruri cu Monster Energy ( basca, hanorac, brelog de chei etc.) in Baia Mare? Va rog daca stiti sa-mi spuneti... Dau funda. Mersi anticipat papa!

4 răspunsuri:
| Stephisorrr a răspuns:

Salut,
nu avem magazin original Monster Energy in Baia Mare. nu ai de unde sa iti cumperi, majoritatea persoanelor isi cumpara de pe net sau din alte orase. happy crede-ma ca nu gasesti nicaieri.

| maxwell50 a răspuns (pentru Stephisorrr):

De ce daca gasesti actibildur atunci de ce nu gasesc anorac monster

| Stephisorrr a răspuns (pentru maxwell50):

Foarte inteligent... Acum ma pun sa citesc in stele de ce nu se deschide un magazin Monster Energy in Baia-Mare.

| maxwell50 a răspuns:

Caut hanorac monster