| SerlyNova a întrebat:

Buna imvu are virusi eu am antivirusul Norton? pot sa intru pe el linistita?

Răspuns Câştigător
| Moldovan_Paul_1996 a răspuns:

Poti intra.Si eu am antivirus Norton si e cam fitos. Orice as descarca daca are un bug sau ceva imi da direct eroare.Dar daca scanez cu alte programe nu detecteaza nimic.Deci stai linistita si intra.

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

IMVU n-are nici un virus atat timp cat descarci installer-ul de pe situl oficial imvu. Hackurile si alte bazaconii pe care le folosesc unii sa fure credite sunt sau au virusi.