| anonim_4396 a întrebat:

Are intr-adevar IMVU virusi? Am auzit de cateva ori pe cineva care spunea ca are virusi. Daca are virusi atunci de ce nu mi-i detecteaza antivirusul? Mentionez ca am Avast.

Răspuns Câştigător
| Streetboy a răspuns:

Imvu nu are virus s-ar inchide site-ul imvu.com sau nu stiu sau s-ar bloca downloadarea, 100% ca nu are si eu am jocul. Poate se sacadeaza si de aia crezi ca are virus.Se sacadeaza pentru ca ii joc online si sunt multi inregistrati.

3 răspunsuri:
| aiam a răspuns:

Chimbal pe nod 32 şi activeazai toate cheile

| aiam a răspuns:

Poţi sa pui un antivirus Kaspersky
Este foarte puternic şi cu un interfeis de lucru comod.
Dar depinde la ce Calculator il instalezi (daca ai memoria virtuala 2Gb şi Vga de 256 mb 256 biţi atunci totul va fi cool)

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Http://www.facebook.com/pages/Munni/488664241184336 uite, poate mai ai nevoie si de altceva:P