| gabitza05 a întrebat:

Buna!
In cateva zile este ziua surorii mele..implineste 19 ani si as vrea sa -i fac o surpriza acasa dar nu stiu ce si cum.Ma gandeam sa -i umplu camera cu baloane dar alceva ce mai pot sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
...baloane, flori, şampanie, bomboane, artificii, muzică,...
La mulţi ani!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Cred ca o camera plina cu prieteni ar fi excelenta!happy(Desigur cu prietenii ei cei mai buni)Sa fie si parintii acolo... daca se poate si cateva rude mai apropiate si gandeste-te si tu daca e sora ta ar trebui sa stii ce ii place si ce si-ar dori. Pune-te in pielea ei!happy

daniela
| daniela a răspuns:

Baloane, flori si un plus imens

| DoomNEzeu a răspuns:

Nu numai sa o umpli cu baloane. dar si cu prieteni.si cand intra Surpriza!hee hee

| YLLL a răspuns:

Pune intr. o punga de cadou multe hartii si in ele sa ascunzi bani. sau ce vrei tu si ea sa le gaseascahappylaughing
Eu am facut asa o data si sarbatoritei i. a luat mult sa gaseasca banii
Bafta.

Bafta`