| Ingridd22 a întrebat:

pe 11iunie e ziua surorii mele si nu stiu ce sa ii cumpar

P. S: implineste 13ani

Multumesc anticipat:*...

Răspuns Câştigător
| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Pai ai putea sai cumperi o bluza frumoasa la moda, o fustita sau pantaloni scurti pentru ca este vara, ciocolata din care ii place la ea foarte mult : milka, poina, novatini, etc... poti sa-i iei flori ca un semn ca o respecti, poti sa-i iei accesori ( bratari, coliere, cercei ), poti sa faci tu ceva pentru ea : lucru manual gen : o felicitare frumoasa love struck, poti sa-i cumperi un animal de plus, un parfum dar, din care ii place gen : dulce, floral, cald, racoros si mai multe poti sa-i mai iei incaltaminte un telefon in caz ca vrei ceva mai scump tongue multe dulcurihappy, sau poti sa-i faci o propunere sa mergeti intr-un parc de distracti sau in ceva tara big grin succes cam atat stiu sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Alessya_3226 a răspuns:

Pai...ma gandesc ca daca ai avea bani, ar fi frumos sa ii cumperi niste carti sau daca nu, sa ii faci felicitari etc:d