| anonim_4396 a întrebat:

Buna, în Pitești in 6 luni dai sala si orasul(examenul auto teoretic si practic). În București sunt tot la fel de greoaie programarile?

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Nu,nu la fel. Uneori doar mai rau. Best option este sa vorbesti cu cineva din Giurgiu sa ''te ia in spatiu''. Viza din aceea de flotant, iar atunci poti sa dai examenul auto in Giurgiu. Pentru ca in Giurgiu programarea se face in cateva saptamani de regula.

| AdriDiana a răspuns (pentru siriusblack98):

Am apartament in Bucuresti. Mă voi după sa-mi schimb buletinul ca l-am luat recent de aia ma interesa acolo... am auzit ca si la Vâlcea este mult mai rapid cu programabile. Multumesc pentru raspuns