| Monique_3125 a întrebat:

In urma cu cateva ore, am aflat ca una dintre cele mai bune prietene ale mele a vut un accident, o masina lovind`o din plin; acum este la spital, nu stiu nimic de ea...Nu ma pot opri din plans, nu pot face nimic, nici sa mananc, nici sa beau apa, imi tremura mainile fff tare si ce pot face e sa primesc ajutor din aprtea voastra...
Multumesccrying

Răspuns Câştigător
| scufitzaneagra a răspuns:

Fii puternica...linishteste-te si roaga-te pentru ea..mai mult nu cred ca ai ce face..si poate maine sa o vizitezi...ai grija de tine:*

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai bine du-te la spital si afla care e starea ei.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Mergi la prietena ta la spital.afla care e starea ei ...fi alaturi de ea...are nevoie de prietenia ta.Si eu am trecut prin asta... cea mai buna prietena a fost lovita chiar pe trecere. din fericirea a scapat cu viata dar s-a ales cu un picior in ghips.
Fii tare si o sa vezi ca va fi bine.
Te rog sa ne spui sau sa mi trimiti un mseaj in legatura cu starea prietenei tale.
Sanatate si tie si ei happy

| Gabry a răspuns:

Imi pare rau pentru ce s-a intamplat.Fi tare, gandeste-te ca totul va fi bine "speranta moare ultima". Ar fi bine sa te duci la spital sa fi alaturi de ea. Daca nu poti, esti cu sufletul langa ea si tot esti!
E norocoasa pentru ca are o prietena ca tine, care se gandeste la ea in orice moment!

Multa sanatate pentru prietena ta, si gandeste-te ca totul va fi bine!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regret mult ca s-a intamplat asta, mai ales pentru ca iti este prietena si acum sufera mult, cine stie cu ce probleme va ramane, va pierde mult la scoala... o tragedie. Si tu suferi pentru ea. Poate daca ai vorbi cu parintii sa fugiti pana la spital, sa fiti pentru cateva minute macar alaturi de parintii disperati, te-ai mai linisti si, ar fi un gest frumos. Fii tare si fii alaturi de parintii ei si de ea. Curaj!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau, mai bine faci cum spune Brigaela. Mergi la spitalul unde este acum. Imi pare rau, eu stiu cum e sa treci prin asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, calmeaza-te! Ea are nevoie de cineva care sa ii fie aproape si sa o incurajeze. Daca nu te linistesti, nu vei reusi sa o ajuti cu nimic.Imi pare rau pentru ea si pentru tine, este o incercare urata dar ai incredere in Dumnezeu, totul va fi bine.linisteste-te si apoi incearca sa afli la ce spital este internata si fuguta la ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fii puternică.
Mergi și cumpără un trandafir roz și pune-l pe noptiera de la patul ei, schimbă foarte mult atmosfera din încăpere și așa vei afla și care este starea ei de sănătate.
Din partea mea multă, multă sănătate.
Fii curajoasă.
Pa, pa.