| Pufosenie1428 a întrebat:

Buna lume! Iata care este intrebarea zilei: Pe voi ce va amuza?big grin

Răspuns Câştigător
| GoddessMaui a răspuns:

Ma amuza multe, de la filme de groaza pana la sex. Paranormal Activity e o panarama de comedie pentru mine.

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Situatiile amuzante, umorul provocat accidental.

| AvalohAlyn a răspuns:

Imi plac foarte mult nazbatiile animalelor.Ce e mai frumos decat sa vezi un animal care face ''giumbuslucuri'', scamatorii, care e dragut si scump? Ma amuza inteligenta si comportamentul animalelor mai ales cele mici.
Ma mai amuza perlele de la Bac si farsele.big grin

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nimic. absolut nimic.

| W3R4 a răspuns:

Prostia unora!

| KristalPop a răspuns:

Prostia sau dacă nu, glumele chiar bune.

| blueheart a răspuns:

In ultimul timp raspunsurile de pe TPU. happy. In rest, glumele bune.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Glumele amuzante si colegii mei care fac pe clownii toata ziua.

| DiannaDia a răspuns:

Bancurile,glumele - varianta de top laughing

| EvaneSScence a răspuns:

Poantele sarate si umorul involuntar.

| tenshi261 a răspuns:

Prostia unor oamenilaughing

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns:

Hmmmmmm..pai daca ar fi sa o luam dupa lucruri idoate ar fi :

1.cand cade cineva
2.cand cineva zice ceva gresit dar intr-un mod amuzant.
3.cand un coleg de la mine in loc sa zica "scuola" zice "scuoala" rolling on the floor
4.videoclipurile amuzante

Chestii din astea rolling on the floor Clasice ca sa zic asa!

| HighDefinition a răspuns:

Bancurile si filmele de comedie.

| ImiPlacToate a răspuns:

Fii atent eu jucam macao cu varmiu si cu varmea cica la varmiu penalizare ca te-ai in ultima care ii spune varei si dupa el se uita in cartea lui si zice penalizare dar cum ca era cartea lui laughing))))))))))))))))))))))))))))))

| AndreRaluca a răspuns:

"buna lume!" asta al tautonguelaughing)

| Pufosenie1428 explică (pentru AndreRaluca):

Da ce-i asa amuzant la "buna lume!"