| Dilemaa a întrebat:

Bună, mă adresez tuturor celor care au facebook (și știu că sunteți o grămadă), și vin cu rugămintea de a participa la o campanie care ajută copii din centrele de plasament.
Cum le ajută? Foarte simplu, plătește lumina celor de acolo.

Cunosc câțiva copii de la o casă de copii, și pot spune că le-am face o mare bucurie, dacă dam un „like", la cauza lor.

www.daruiestelumina.ro/lista/case-copii

Aici vreau să sprijinim copii de care spuneam, fiind plasați în Asociația „Steps of Hope".

Vă mulțumesc mult, și m-ar bucura dacă duceți campania aceasta mai departe!

1 răspuns:
| Anngela a răspuns:

Eu am dat si sunt de acord