| tarantulaverde a întrebat:

Buna,ma numesc maria,mi se spune si ana maria,sau marica,am nevoie de un nume pentru facebook asa mai nou,abreviat,prescurtat, dar nu stiu cum, dati-mi si mie niste nume de facebook sau transformatimi numele in unul mai frumos

4 răspunsuri:
| Chriistos a răspuns:

Dar numele tau de botez ce are? Iti este rusine cu el? Du-te la primarie si schimbati-l. Serios, a innebunit lumea. Facebook-ul este un site de socializare unde trebuie sa stie cel ce te adauga la prieteni sau iti da accept la firend request cum te numesti, nu sa vada acolo Ann@ Mr! c@ si tot felul de prostii.

| Unbelievable a răspuns:

Bună. Sfatul meu este să îți pui numele tău happy. Adică, e mult mai frumos așa, decât "împopoțonat" cu fel de fel de caractere. Facebook-ul nu e ca Hi5-ul, unde toți erau care mai de care mai "dichisiți". Cum a spus și "rapperonas", este o rețea de socializare și trebuie tratată ca atare. Crede-mă, se poartă simplitatea. Sper că ți-am fost de folos!

| tarantulaverde explică (pentru Unbelievable):

Va rog, macar dati-mi niste nume de facebook

| Reginald a răspuns:

@n@m@r1@